İzmir Araç Takip Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip Sistemi Nedir ?

 

Araç Takip Sistemi, filo işletme giderlerini azaltan ve personelin 7/24 denetlemesi ile hizmet/üretim kalitesini arttıran servisler bütünüdür.

Araç Takip Sistemi Nasıl Çalışır ?

 

Araçlara tesis edilen İzmir Araç Takip Cihazları, GPS uydularından aldıkları konum bilgilerini ve bağlı sensörlerden gelen sıcaklık ve benzeri telemetrik bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden Araç Takip Kontrol ve İletişim Merkezi’ne aktarırlar. Gelen bilgiler özel yazılımlar sayesinde derlenir ve İzmir Araç Takip sunucuları üzerindeki veri bankasına kaydedilir.

Müşteriler Araç Takip ve Filo Yönetim Yazılımları sayesinde araçlarını online veya geçmişe yönelik olarak izleyebilir, araçlardan gelen bilgileri görebilir, araçların alarm ve program durumlarını değiştirebilirler.

Araç Takip Sistemi Montajı Ne Kadar Sürüyor ?

 

İzmir Araç Takip deneyimli kadrosu ile araç modeline bağlı olarak 15-30 dk. içerisinde montaj aşamaları gerçekleşmiş olur.

Araç Takip Sistemini Cep Telefonumdan Görebilirmiyim ?

 

Araç Takip Sistemini iPhone, BlackBerry ve Android işletim sistemli telefonlardan Özel yazılımlarımız sayesinde izleyebilirsiniz. Bu Hizmet için Firmamıza herhangi bir şekilde ücret ödemesi yoktur.

Araç Takip Sistemi Maliyetinin Kendini Ne Amorti Etme Süresi ?

 

Araçlarınıza, maksimum 90 km. hız ihlali tanımlanıp ve gerekli yaptırım uygulanırsa, km. de ortalama 0.30TL yakan ve aylık 3.000 km. yol yapan bir araç, hız ihlal denetiminin teorik olarak hesaplanan %20 yakıt sağlamaktadır. Bu hesapla maksimum 4 ay gibi bir sürede sistem kendini amorti etmiş olacaktır.

Araç Takip Sistemi Kiralanabilir mi?

 

Araç takip sistemi satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda kiralayabilirsiniz. Araç Takip sistemi kiralama hizmetleri 6,12,24 ay gibi zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Kiralama Hizmeti süresince araç takip cihazı mülkiyeti Firmamıza ait olacaktır.

izmir araç takip iletişim
İZMİR ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Artık aracınız her an gözünüzün önünde..