İzmir Araç Takip Kurumsal Bilgiler

Takip ve İzleme Sistemleri üzerine çalışma yapan Nadir Yerli firmalar arasında bulunan dinamik ve istikrarla çalışmaya devam eden bir kuruluştur. Sektöründe Yenilikçi ve ihtiyaçlara çözüm üreten Farklı sektörler için AR-GE departmanı ile çözüm yollarını müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren Genç kadrosu ile her türlü Yazılım desteği sunarak, sektörel çözümlerde aranılan bir marka haline gelmiştir.

Şirket Yazılım Geliştirme departmanı ile kullanıcılarına sürekli olarak yenilikler getirmekte. Müşteri odaklı ve empati ile Sektörde özel çözüm yazılımlar üretmektedir.

İzmir Araç Takip Sistemleri Farklı sektörlerde çözüm yolları sunarak, müşterilerin sahada Araç Filo Yönetimlerini minumum maliyetlerle kontrol etmesini, araç takip filo yönetim sistemi ile İşletmelerin rakiplerin karşısında kalite hizmet ve izlenebilirliklerin yanı sıra işletme koordinasyonlarının kontrolünün vazgeçilmezi olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli ve Kalifiye Personeli ile Satış hizmetlerinin yanı sıra Satış Sonrası servis hizmetinin ne kadar önemli bir unsur olduğu bilinci ile Teknik destek hizmetleri ile de takdir edilmektedir.

Yazılım Kalitesi ile sektörde ön plana çıkan, farklı müşteri taleplerine cevap verebilen dinamik yapısı ile her geçen gün gelişmekte olan sektörde yerini güçlendirmektedir.

Farklı Çözüm yolları Mobil iletişim araçları ile Yazılımın her an her yerde izlenmesine olanak sağlamaktadır.

İç Pazarda yapmış olduğu ürün satışları ile istikrarı sağlayan Turuncu Global Marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

İzmir araç takip sistemleri ile aracınız artık her an sizin kontrolünüzde ve gözünüzün önünde olsun.

izmir araç takip iletişim
İZMİR ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Artık aracınız her an gözünüzün önünde..